Najlepszy analityk mówi o pięciu mało znanych aktywach kryptograficznych, które mogą poruszać się na boki jak Bitcoin.

Najlepszy inwestor i analityk kryptoanalityk Michaël van de Poppe mówi, że oczekuje, iż Bitcoin Billionaire stanie przed małym zanurzeniem, a następnie odbije się do tyłu i przesunie na boki, dając altcoins szansę na rozkwit podczas stabilizacji.

W nowej sesji strategicznej, Van de Poppe przewiduje, że niestabilność Bitcoina „odpłynie“, wymieniając pięć altcoinów, które inwestorzy mogą potencjalnie „kupić dip“ w najbliższej przyszłości.

Strateg zauważa, że hybrydowa platforma blockchainowa LTO Network (LTO) wydaje się mieć znaczący wzrost. Mówi on, że inwestorzy powinni uważać, aby sprawdzić, czy aktywa konsolidują się i utrzymują wartość 680-720 satoshis dla potencjalnej możliwości zakupu.

Van de Poppe mówi, że Origin Protocol, blockchain platforma handlowa, jest na potencjalnym poziomie buy-the-dip teraz, jeśli nadal wydaje się, że jest na dole. Mówi, że najlepszą strefą wejściową jest około 2750 miejsc siedzących.

Uważa on również, że DGB, inteligentna umowa open-source, DApp i konfigurowalna sieć żetonów, wygląda byczo. Jeśli aktywa spadną, ale utrzymają się na poziomie 220-230 satów, mówi, że warto w nie zainwestować.

VIDT jest tokenem dla V-ID, ochrony plików i formuły walidacji. Van de Poppe mówi, że nie jest za kupnem go w tej chwili, po jego ogromny niedawny rajd cenowy. Ale wierzy, że w przyszłości mogą pojawić się możliwości buy-the-dip w przypadku konsolidacji, zwłaszcza około 5000-6000 satów.

WRX jest tokenem użytkowym dla WazirX, krypto walutowej giełdy z siedzibą w Indiach. Van de Poppe mówi, że w tej chwili byłby ostrożny w inwestowaniu w WRX, ponieważ nadal ma on tendencję wzrostową w cenach południowych. Jeśli jednak zacznie się on poruszać na boki, inwestor mówi, że z chęcią wszedłby na giełdę w okolicach 7000 miejsc siedzących.

Comments are closed.